Train name (no.) passing via Sai P Nilayam |
Arrives | Departs | Stop time | M | T | W | T | F | S | S |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Kacheguda Express (17604) | 18:28 | 18:30 | 2 min | Y | Y | Y | Y | Y | Y | Y |
Udyan Express (11301) | 04:43 | 04:45 | 2 min | Y | Y | Y | Y | Y | Y | Y |
Banglore Rajdhn (22694) | 04:03 | 04:05 | 2 min | N | N | Y | Y | N | N | Y |
Udyan Express (11302) | 23:18 | 23:20 | 2 min | Y | Y | Y | Y | Y | Y | Y |
Rajdhani Express (22691) | 22:38 | 22:40 | 2 min | Y | N | Y | Y | N | N | Y |
Rajdhani Express (22693) | 22:38 | 22:40 | 2 min | N | Y | N | N | Y | Y | N |
Banglore Rajdhani (22692) | 04:03 | 04:05 | 2 min | Y | Y | N | N | Y | Y | N |
Lokmanya Tt Express (11014) | 19:28 | 19:30 | 2 min | Y | Y | Y | Y | Y | Y | Y |
Coimbatore Express (11013) | 17:26 | 17:28 | 2 min | Y | Y | Y | Y | Y | Y | Y |
Prasanthi Express (18464) | 17:08 | 17:10 | 2 min | Y | Y | Y | Y | Y | Y | Y |
Kondaveedu Express (17212) | 17:35 | 17:37 | 2 min | N | Y | N | Y | N | Y | N |
Karnataka Express (12627) | 22:03 | 22:05 | 2 min | Y | Y | Y | Y | Y | Y | Y |
Hwh Sspn Express (22831) | 22:25 | Ends | N | N | Y | N | N | N | N | |
Kondaveedu Express (17211) | 06:03 | 06:05 | 2 min | Y | N | Y | N | Y | N | N |
Snsi Chennai Express (22602) | 01:26 | 01:28 | 2 min | N | N | N | N | Y | N | N |
Shirdi Express (22601) | 18:13 | 18:15 | 2 min | N | N | Y | N | N | N | N |
Howrah Express (22832) | Starts | 07:40 | N | N | N | N | Y | N | N | |
Kcg Ypr Express (17603) | 06:58 | 07:00 | 2 min | Y | Y | Y | Y | Y | Y | Y |
Prasanthi Express (18463) | 08:08 | 08:10 | 2 min | Y | Y | Y | Y | Y | Y | Y |
Karnataka Express (12628) | 09:58 | 10:00 | 2 min | Y | Y | Y | Y | Y | Y | Y |
Sspn Express (12691) | 09:40 | Ends | N | N | N | N | Y | N | N | |
Chennai Express (12692) | Starts | 18:25 | N | N | N | N | N | Y | N | |
Vijayawada Passenger (56503) | 11:44 | 11:45 | 1 min | Y | Y | Y | Y | Y | Y | Y |
Bza Bnc Passenger (56504) | 12:33 | 12:35 | 2 min | Y | Y | Y | Y | Y | Y | Y |