Train name (no.) passing via Latehar |
Arrives | Departs | Stop time | M | T | W | T | F | S | S |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Bsb Rnc Express (18612) | 22:16 | 22:18 | 2 min | N | Y | Y | N | Y | Y | N |
Jharkhand Express (12874) | 14:13 | 14:15 | 2 min | N | Y | Y | N | Y | N | N |
Santragachi Express (18010) | 04:15 | 04:17 | 2 min | N | N | N | N | N | N | Y |
Jharkhand S J E (12873) | 18:24 | 18:26 | 2 min | Y | Y | N | Y | N | N | N |
Rou Muri Jat Express (18109) | 21:32 | 21:34 | 2 min | Y | Y | Y | Y | Y | Y | Y |
Sbp Bsb Express (18311) | 01:03 | 01:04 | 1 min | N | N | Y | N | N | N | Y |
Src Aii Express (18009) | 22:16 | 22:18 | 2 min | N | N | N | N | Y | N | N |
Rnc Bsb Express (18611) | 01:02 | 01:04 | 2 min | Y | Y | N | N | Y | Y | N |
Palamou Express (13347) | 19:14 | 19:15 | 1 min | Y | Y | Y | Y | Y | Y | Y |
Palamou Express (13348) | 05:07 | 05:08 | 1 min | Y | Y | Y | Y | Y | Y | Y |
Tata Jat Express (18101) | 21:32 | 21:34 | 2 min | Y | Y | Y | Y | Y | Y | Y |
Hwh Bpl Express (13025) | 22:17 | 22:18 | 1 min | Y | N | N | N | N | N | N |
Bpl Howrah Express (13026) | 04:15 | 04:17 | 2 min | N | N | Y | N | N | N | N |
Rnc Garib Rath (12877) | 20:36 | 20:38 | 2 min | Y | Y | N | N | Y | N | N |
Rnc Garib Nawaz (18632) | 22:16 | 22:18 | 2 min | N | N | N | N | N | Y | N |
Jat Muri Rou Express (18110) | 02:58 | 03:00 | 2 min | Y | Y | Y | Y | Y | Y | Y |
Bsb Sbp Express (18312) | 22:16 | 22:18 | 2 min | Y | N | N | Y | N | N | N |
Shaktipunj Express (11447) | 15:08 | 15:10 | 2 min | Y | Y | Y | Y | Y | Y | Y |
Shaktipunj Express (01447) | 15:08 | 15:10 | 2 min | N | Y | N | N | N | N | N |
Rnc Garibnwaz E (18631) | 00:59 | 01:04 | 5 min | N | N | N | Y | N | N | N |
Shaktipunj Express (11448) | 23:53 | 23:54 | 1 min | Y | Y | Y | Y | Y | Y | Y |